Program po prizoriščih

PRIZORIŠČE 1
Pihalne godbe

10.00 - 11.00 

Pihalna godba Kočevje 

Mestna godba Kamnik

Kamniške mažorete

 

11.00 - 12.00 

Pihalna godba Logatec

Godba ljubljanskih veteranov 

 

12.00 - 13.00 

Vaška godba Vrh nad Laškim

Goriški pihalni orkester 

Mažorete Vrh nad Laškim

 

13.00 - 14.00 

Pihalni orkester Piran 

Pihalni orkester Kostanjevica na Krki 

 

14.00 - 15.00 

KUD Gasilske godbe na pihala Sp. Polskava 

Prekmurska godba Bakovci 

 

15.00 - 16.00 

Kmečka godba Pernice 

Brass band Slovenija 

 

16.00 - 17.00 

Prleška godba DU Ljutomer 

Pihalni orkester Šentilj PALOMA

 

17.00 - 18.00 

Pihalni orkester Gornja Radgona

Pihalna godba Moravče

PRIZORIŠČE 2
Vokalna-zborovska glasba

10.00 - 11.00 

Vokalna skupina ARIA, Dobova

Vokalna skupina REMŠNIK, Remšnik, Radlje ob Dravi

Pevsko društvo KR’SNICA, Loška dolina/Stari trg

Mešani pevski zbor Kristl Markovič MATO, Črna na Koroškem

 

11.00 - 12.00 

ŽePZ TONJA, Borovnica 

OPZ PAPAGAJ, Osnovna šola Ormož 

MPZ Osnovne šole Tržišče 

Vokalna skupina LAN, Metlika

 

12.00 - 13.00 

MePZ ZBORALICCA, Stična

Lovski pevski zbor Medvode

OKTET FANTOV KD Stična

MPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin

 

13.00 - 13.30

ŠKOFJELOŠKI OKTET 

Ženski komorni zbor ANAMANKA, Ribnica

 

14.00 - 14.15 

MoPZ SREČKO KOSOVEL, Ajdovščina

 

15.00 - 16.00 

Zbor Glasbene šole Murska Sobota 

Oktet BELMURA , Lendava

MePZ Brnistra, Sv. Anton

 

16.00 - 17.00

Vokalna skupina GOLDINAR, Postojna

MePZ ROSIKA, Lovrenc na Pohorju 

MoPZ FRANCE MAROLT – Malečnik, Maribor

ŽePZ LILITH, Ptuj

 

17.00 - 18.00 

Vokalna skupina EVRIDIKE, Ljutomer

SLOVENSKOGORIŠKI GLASOVI, Lenart 

SVEČINSKI NONET, Svečina

Žensko pevsko društvo ROSANA, Rogaška Slatina

PRIZORIŠČE 3
Gledališče in lutke

10.00 - 11.00 

Ulično gledališče PRIDEN MOŽIC, Kamnik

KTD Selce 

 

11.00 - 12.00 

Gledališče ZARJA Trnovlje 

lutkovna skupina OŠ Jurovski dol 

 

12.00 - 13.00 

Gledališka skupina OŠ Veliki Gaber

Lutkovno-glasbeni krožek OŠ Pesnica 

 

13.00 - 14.00 

Gledališka skupina PA-RA-RA-RA OŠ Rače

Otroška LS MINKA OŠ Minke Namestnik Slovenska Bistrica

 

14.00 - 16.00 

Neformalna kamišibaj skupina Krasa in Brkinov

Šentjakobsko gledališče Ljubljana

Gledališka skupina Marko Kočar KUD Križevci pri Ljutomeru

 

16.00 - 18.00 

Kimperkteater - skeči KD Ojstrica

KUD Planika Vojsko

PRIZORIŠČE 4
Ostalo-žanrska
vokalno-instrumentalna glasba

10.00 - 11.00

Lovski rogisti Bohinj

Citrarska skupina NOTICE

Tamburaški orkester KUD Ivan Lončarič Trinče

 

11.00 - 12.00

Dobovski rogisti

Tamburaši Borovnica

 

12.00 - 13.00

Oto Nemanič, orgličar

Tamburaška skupina Vrhpolje

 

13.00 - 14.00

Tamburaši MFS Ivan Navratil

Vipavski tamburaši

 

14.00 - 15.00

Tamburaši KD Majšperk

Hrušiški fanti

 

15.00 - 16.00

Tamburaši KUD Šmartno na Pohorju

Diatonik Dravograd - harmonikarska skupina

 

16.00 - 17.00

Ansambel DIATON KUD Muta in KD Vuzenica - harmonikarji

Tamburaši BISERNICA

 

17.00 - 18.00

glasbena skupina BOS.SI

PRIZORIŠČE 5
Ples

10.00 - 11.00 

Glasbena šola Krško, Oddelek za sodobni ples

Plesna skupina OŠ Ivanjkovci 

Plesna skupina OŠ Sveti Tomaž 

 

11.00 - 12.00 

Cesarsko kraljevi Ptuj - Pelegrina/Graziosa 

Plesni studio N Velenje

Kulturno izobraževalno društvo Plesonoga (Begunje pri Cerknici)

 

12.00 - 13.00 

Glasbena šola Laško-Radeče, Program sodobni ples

KUD Plesni forum Celje, Frka

SPUNK - kulturno društvo Gimnazije Slovenj Gradec, VZGIB - skupina za sodobni ples 

Plesno-rekreacijski klub Harmonija, LADYDAS (Vuzenica)

Športno plesni klub Apollo, Apollo JAZZ (Slovenj Gradec)

Kulturno društvo Vuzenica, Smaragdne oči

 

14.00 - 15.00 

Mana Tahiti Slovenija (Koper)

OŠ Jakobski Dol

Plesno društvo Ana (Maribor)

Plesna šola Zapleši.si   (Maribor)

Zavod Ornament – Muzaik (Maribor)

 

15.00 - 16.00 

Plesni studio ALI (Izola)

Plesni klub Swank (Portorož)

Kulturno umetniško društvo Balerima (Izola)

 

16.00 - 17.00

OŠ Bistrica Tržič, Lilibu

KUD Leyli (Tržič)

Kulturno društvo QULENIUM, Plesna skupina Zvezalke in Plesna skupina Zvijav (Kranj)

Plesni studio Intakt Ljubljana, Sodobni ples 2-MLADI 

Plesno športno društvo NLP (Litija), Street dance show solo članice 

PRIZORIŠČE 6
Folklora

10.00 - 11.00

OFS Vidovo – 2 skupini, Ivančna Gorica

OFS Čbelce OŠ ATL, Radovljica

DU Sevnica FS Spomin

OFS Kosci, Brežice

 

11.00 - 12.00

Pevski zbor upokojencev Janez Cerar Domžale 

OFS Turščak, Ilirska Bistrica

OFS Podgorci, Ormož

Srbska FS Sava, Hrastnik

 

12.00 - 13.00

Mladinska folklorna skupina KUD Študent, Maribor

Družina Miklavž, Slovenj Gradec

DPŽ Pod Gorjanci, Krško

FS KPD Lesce, Radovljica

 

13.00 - 14.00

Marko Banda, Murska Sobota

FS FD Prekmurje, Lendava

KUD Beltinci,  Murska sobota    

 

15.00 - 16.00

FS Jurij Vodovnik Skomarje, Slovenske Konjice

PS Katruže, hrvaško kulturno društvo Međimurje, Ljubljana

 

16.00 - 17.00

Pevska skupina Buške Čeče, Tolmin

FS Kal nad Kanalom, Nova Gorica

Vabeški fantje KUD Šmartno na Pohorju, Slovenska Bistrica

 

17.00 - 18.00

Ribniški fantje, Radlje ob Dravi

PRIZORIŠČE 7
Literarna dejavnost

10.00 - 11.00 

Vokalna skupina ARIA, Dobova

Vokalna skupina REMŠNIK, Remšnik, Radlje ob Dravi

Pevsko društvo KR’SNICA, Loška dolina/Stari trg

Mešani pevski zbor Kristl Markovič MATO, Črna na Koroškem

 

11.00 - 12.00 

ŽePZ TONJA, Borovnica 

OPZ PAPAGAJ, Osnovna šola Ormož 

MPZ Osnovne šole Tržišče 

Vokalna skupina LAN, Metlika

 

12.00 - 13.00 

MePZ ZBORALICCA, Stična

Lovski pevski zbor Medvode

OKTET FANTOV KD Stična

MPZ OŠ Franceta Bevka Tolmin

 

13.00 - 13.30

ŠKOFJELOŠKI OKTET 

Ženski komorni zbor ANAMANKA, Ribnica

 

14.00 - 14.15 

MoPZ SREČKO KOSOVEL, Ajdovščina

 

15.00 - 16.00 

Zbor Glasbene šole Murska Sobota 

Oktet BELMURA , Lendava

MePZ Brnistra, Sv. Anton

 

16.00 - 17.00

Vokalna skupina GOLDINAR, Postojna

MePZ ROSIKA, Lovrenc na Pohorju 

MoPZ FRANCE MAROLT – Malečnik, Maribor

ŽePZ LILITH, Ptuj

 

17.00 - 18.00 

Vokalna skupina EVRIDIKE, Ljutomer

SLOVENSKOGORIŠKI GLASOVI, Lenart 

SVEČINSKI NONET, Svečina

Žensko pevsko društvo ROSANA, Rogaška Slatina

PRIZORIŠČE 8

(Drevored Marije Terezije)

Likovna dejavnost

10.00 – 18.00

Likovna dejavnost se predstavlja v obliki odprtega ateljeja, na katerem sodeluje preko 90 likovnih ustvarjalcev in fotografov iz cele Slovenije.